2021 нов дизајн 45cmx45cm перниче со ленти KW21005

Краток опис:

Оваа навлака за перница изработена од супер мека 100% кадифе, има мазно чувство на допир. Бојата и големината се стабилни по миењето. Невидлив патент за елегантен вид. Цврст и мазен, отворајќи за ЛЕСНО Вметнување и отстранување на перниците. Двојно шиење од 4 страни со дизајн отпорен на кинење. Тешко е да се раскине и да се издржливи. Овие навлаки за перници можат совршено да се совпаднат со секаков вид мебел.



Детали за производот

Ознаки на производи

Опис на производот

Опис:

Жакард перница:

Лице: Жакард ткаенина

Назад: Жакард ткаенина

со невидлив патент во долниот дел

работ на ножот

Големина:

45cm x 45cm

Состав:

100% полиестер

Полнење:

ПП памук/пердув/НА

Боја:

Прифатете го приспособувањето

Пакување:

капак за перница: 100 парчиња/политорба/картон

перница со полнење: рачна преса/вакуумско пакување

Функција:

Украсете го вашиот дом и одговарајте на вашиот мебел, создавајќи релаксирачко место

Апликација

Сите перничиња може да се постават на софи, кревети, столици како и на автомобили. Тие можат да ве направат опуштени и удобни. И уште повеќе, тие можат да го декорираат просторот каде што се.
Сите нови дизајнерски перничиња инспирираат да ги оживеат вашите простори за живеење со убаво дизајниран и произведен домашен текстил. Нашиот фокус е на развивање на координирани модерни колекции на внатрешни перничиња кои се совршени за стилизирање на вашите внатрешни простори. Нашиот тим е посветен на развивање на производ во кој ќе се заљубите, со што ќе ви биде лесно да го ажурирате вашиот изглед веднаш и да создадете инспиративно место во вашиот дом. Влошките се произведени од високотехнолошки шуплив полиестер, создавајќи мека и луксузна влошка со одлично отскокнување што им овозможува на перниците да останат полни и да ја задржат својата форма подолго време.


  • Претходно:
  • Следно:


  • Претходно:
  • Следно:
  • Оставете ја вашата порака
    0.695787s